Bergans Rondane 46 fogblue/lt. fogblue

akcia

165,00

215,00 €

vrátane DPH,
poštovné zdarma

internetová cena (?)

Rondane 46 fogblue/lt. fogblue

Ľahký, technický a efektívny batoh na turistiku. Rondane 30 je navrhnutý tak, aby vyhovoval mužskej anatómii so zameraním na optimálne prispôsobenie, slobodu pohybu a ľahké nastavenie. Batoh je vybavený nastaviteľnou dĺžkou trupu (Bergans QuickAdjust ™ II), úplným predným vstupom a Bergans FlowPanel ™ zaisťujúcim efektívne vetranie chrbta. Pripevňovacie body pre trekingové palice a cepín, predné a bedrové vrecká na opasok, ako aj pružné bočné vrecká. Rondane 46 je kompatibilný s hydratačným systémom, má zahrnutú pláštenku a obsahuje tkaniny a ozdoby schválené bluesign®.

Nosný systém
Bergans QuickAdjust II, nastaviteľná dĺžka trupu. Možno ich ľahko upraviť podľa požiadaviek používateľa. Bergans FlowPanel vetraný zadný panel. Horné napínacie pásy.


Vrchný otvor balenia s golierom vretena. Celý predný vstup na zips. Kompresné remene na každej strane.

Vrecká
Rozšírené sieťované predné vrecko. Elastické sieťované bočné vrecká. Vrecká na bedrovom páse so zipsom. Dve vrecká na zips na hornom veku.

Horné veko
Výškovo nastaviteľné horné veko.

Dodatočné vlastnosti
Bergans Pole Position, nástavec na turistické palice, ktorý vám umožní prístup alebo opätovné pripevnenie na palice bez zloženia batohu. Kompatibilný s hydratačným systémom. Nastaviteľný hrudný popruh. Pripojovacie body pre cepín. Uchopte rukoväť hore. Háčik na kľúče. Vrátane pláštenky. Výrobok obsahuje látky a ozdoby schválené bluesign®.

Nech žije produkt
Chceme, aby naše výrobky žili čo najdlhšie. Ak by niektorý z našich výrobkov potreboval opravu, je možné nám ho poslať. Viac informácií o opravách a našich službách nájdete v zákazníckom servise.

Technické parametre

Značka:
  • Bergans
Materiál: Nylon 100D s vysokou húževnatosťou, polyester 305D CORDURA® HP RS
Rozmery: Dĺžka trupu: 43–62 cm Bedrový pás, dĺžka: 65–130 cm; Zabalené rozmery (VxŠxH): 64x30x4 cm
Objem: 46 L
Hmotnosť: 1370 gOtázka sa odosiela
Správa sa odosiela

späť

Populárne produkty