Bergans Rondane V6 40 dark riviera/blue VÝPREDAJ (-40%)

akcia

129,00

215,00 €

vrátane DPH,
poštovné zdarma

internetová cena (?)

Rondane V6 40 dark riviera/blue VÝPREDAJ (-40%)

Rovnako ľahké, rovnako technické, ešte všestrannejšie! Šiesta verzia batohov Rondane má úplne nový vzhľad a odolnejšiu textíliu Cordura® bez obsahu PFAS. Jeho čistý dizajn a praktické vlastnosti ho predurčujú na cestovanie aj na turistické dobrodružstvá. Správne vybavený batoh zaručuje pohodlné a efektívne nosenie. Rondane V6 40 je vybavený pevným systémom Bergans QuickAdjust ™ PRO, ktorý umožňuje rýchle a ľahké nastavenie dĺžky batohu tak, aby vyhovoval vášmu telu. Bergans FlowPanel zaisťuje veľké prúdenie vzduchu medzi vami a batohom a poskytuje vám tak pohodlnejší zážitok vonku. Jednou z cenných vlastností Rondane je otvorenie vrecka na zips v prednej časti. Vďaka tomu je super ľahké sledovať všetky svoje veci, či už sa radšej zbalíš usporiadane alebo nie. Rondane V6 40 je tiež vybavený množstvom vreciek všetkých veľkostí - v hornom veku, v prednom otvore, po stranách a na polstrovanom bedrovom páse. Na vonkajšej strane batohu nájdete upevňovacie body pre trekingové palice alebo cepín a niekoľko slučiek na upevnenie ďalšieho vybavenia. Balenie je kompatibilné s hydratačným systémom.

Nosný systém
Bergans QuickAdjust ™ PRO nastaviteľná dĺžka trupu. Bergans FlowPanel vetraný zadný panel. Horné napínacie pásy. Polstrovaný bedrový pás a ramenný postroj.


Vrchný otvor balenia s golierom vretena. Celý predný vstup na zips. Kompresné remene na každej strane. Odolná, bez PFAS, tkanina Cordura®.

Vrecká
Elastické sieťované bočné vrecká. Vrecká na bedrovom páse so zipsom. Dve vrecká na zips na hornom veku. Veľké sieťované vrecko vo vnútri.

Ďalšie vlastnosti
Kompatibilný so systémom hydratácie. Nastaviteľný hrudný popruh. Pripojovacie body pre cepín. Uchopte rukoväť hore. Háčik na kľúče. Výrobok obsahuje látky a ozdoby schválené bluesign®.

Nech žije produkt
Chceme, aby naše výrobky žili čo najdlhšie. Ak by niektorý z našich výrobkov potreboval opravu, je možné nám ho poslať. Viac informácií o opravách a našich službách nájdete v zákazníckom servise.

Technické parametre

Značka:
  • Bergans
Materiál: 305D Cordura® Rip Stop
Rozmery: Dĺžka trupu: 43–62 cm;Bedrový pás, dĺžka: 65–130 cm;Zabalené rozmery (VxŠxH): 65x30x25 cm
Objem: 40 L
Hmotnosť: 996 gOtázka sa odosiela
Správa sa odosiela

späť

Populárne produkty