Jetboil Flash - blue

akcia

110,00

122,00 €

vrátane DPH,
poštovné zdarma

internetová cena (?)

Flash - blue

Jetboil je značka ktorá svojimi výrobkami umožňuje rýchlu, pohodlnú a bezpečnú prípravu potravín v prírode.Sada Flash ™ predstavuje mobilne riešené varenie, ktoré zvyšuje komfort a zážitok z prípravy teplých nápojov a jedál aj pre bežných turistov. Súčasný hospodársky vývoj prináša nové a dynamické vlny spotrebiteľov, ktorí sa zaujímajú o aktivity vo voľnej prírode, ako je táborenie, vodáctvo, pešia turistika, cykloturistika, lyžovanie, výlety autom aj na motorke a mnoho ďalších. Flash je najlepšou voľbou, pre tých, ktorí si svojou aktivitu chcú naozaj užiť.Na 100 g plynovej kartuši uvaríte 10-12 litrov vody.


Veľa outdoorových nadšencov si vyskúšalo, aký benefit im prináša teplé jedlo a pitie počas ich výprav. Avšak tí, ktorí sú v Outdoore noví nemusia rozumieť týmto výhodám, alebo byť oboznámení s prenosným vybavením na varenie. Rovnako ako všetky inovačné systémy od Jetboilu, je aj Flash dizajnovaný All-in-one, kombinujúci horák a varnú nádobu v jednej kompaktnej jednotke. Flash ponúka pohodlné, rýchle a bezpečné outdoorové varenie za pochodu. Všetko, čo potrebujete, je pohodlne a kompaktne naskladané a uložené vo vnútri 1 litrovej FLASH nádoby, ktorá môže tiež fungovať ako hrnček na pitie. Systém sa zapaľuje jediným stlačením tlačidla a behom dvoch minút Vám ponúkne dve šálky vriacej vody na kávu, kakao, instantnú polievku a pod.

FLASH je navrhnutý tak, že je jedným z najbezpečnejších riešení varenia na trhu. Varná nádoba sedí bezpečne na horáku čím je zabránené náhodnému vyliatiu a trojnožka pre plynovú kartušu zabezpečuje celkovú stabilitu. Ďalším bezpečnostným prvkom je izolačné neoprénový obal, ktorý uľahčuje manipuláciu spolu s farebným indikátorom zmeny teploty, ktorý signalizuje, kedyje obsah nádoby horúci.

Technické parametre

Značka:
  • Jetboil
Objem: 1 l
Hmotnosť: 397 g
Rozmery: 104 mm x 180 mm
Palivo: Plyn
Zapaľovanie: Piezo
Uvarenie 1L vody (s): 300
Výkon (W): 1150Otázka sa odosiela
Správa sa odosiela

späť

Populárne produkty