Keen Newport Men Bison

akcia

98,95

109,95 €

vrátane DPH,
bez poštovného

internetová cena (?)

Veľkosť na sklade v B.B.(UK):

Newport Men Bison

Ikonické sandále Newport sú inovatívnym riešením trekingovej obuvi, pretože disponujú dizajnom s gumovým krytom na špičke, ktorý chráni pred nárazmi proti tvrdým kameňom a vyčnievajúcimi ostrými úlomkami hornín. Hybridný dizajn, ktorý poskytuje ochranu pred vlhkosťou, je tiež prekvapením, ktoré sa obzvlášť páči outdoorovým športovým nadšencom.
Model si rýchlo získal obľubu a stal sa jedným najobľúbenejších trekových sandálov v ktorých hravo prekonáte prekážky od horských chodníkov cez potoky až po mokrade a bahnité oblasti, ale svoje opodstatnenie nájdu pri každodennom používaní,či pri prechádzkach prírodou či parkom.

Sandále Keen Newport sú praktické, funkčné, odolné a pohodlné, vytvárajú novú dimenziu obuvi, ktorá zlepšila pohodlie pri používaní pre milovníkov turistiky. Uvedená verzia modelu bola vyrobená z veľmi odolnej a mäkkej kože na nubuk podporenej nepremokavou membránou , ktorá je z vnútornej strany potiahnutá potiahnutím mikrového štítu AEGIS Microbe Shield , ktoré jemne prispôsobuje, zabraňuje odieraniu a má antibakteriálne vlastnosti. Ľahký systém zapínania, umožňuje rýchle nasadenie obuvi. Ďalšou výhodou prezentovaných sandálov v horách je anatomicky tvarovaná mäkká stielka Eva a podošva s viac smerovým dezén pre veľmi dobrú trakciu a stabilitu na nerovnom teréne, s vysokou odolnosťou proti poškodeniu a oderu, ktorá nezanecháva šmuhy.

Model Newport je základným kameňom v ponuke obuvi firmy Keen. Je vytvorený tak, aby obstál aj v nepriaznivých podmienkach, ostro tvarovaná podrážka s 3mm hlbokým vzorom uľahčuje chôdzu v teréne. Jedná sa o priekopníka hybridnej outdoorovej obuvi. Patentovaná ochrana prstov urobila revolúciu v outdoorovom priemysle. Vďaka tomuto unikátnemu hybridnému modelu firma KEEN redefinovala vnímanie outdooru a vytvorila nový smer hybridných výrobkov. Vodeodolný zvršok odolá náporu slanej morskej vody, prachu či hliny. Revolučný dizajn a obrovská univerzálnosť použitia urobili Newport nesmrteľným.

Technické parametre

Značka:
  • Keen
Hmotnosť: 425 g
Zvršok: Voskovaná nubuková koža
Podšívka: Textil
Podrážka: Guma + EVA medzipodrážka + syntetický textil
Farba: BisonOtázka sa odosiela
Správa sa odosiela

späť

Populárne produkty