Mammut Nordwand Pro HS Hooded Jacket Women sunset

akcia

380,00

760,00 €

vrátane DPH,
poštovné zdarma

internetová cena (?)

Veľkosť:

Nordwand Pro HS Hooded Jacket Women sunset

Nordwand Pro je najdokonalejšia vrchná bunda do vysokohorského terénu. Jedinečnou kombináciou materiálov GORE-TEX Pro, ktoré sú odolné, ľahké a pružné sa docielila optimálna rovnováha medzi ochranou pred počasím, slobodou pohybu a hmotnosťou. GORE-TEX Pro je 3-vrstvový materiál, ktorý je vyrobený z mimoriadne odolného, mimoriadne priedušného materiálu, ktorý poskytuje trvalú nepremokavú a vetruvzdornú ochranu.

Vďaka technológii Vertical Motion Construction je celá bunda prispôsobená ergonómii ľudského tela a to vďaka všitým klínom , tvarovaným lakťom. Pokroková technológia High Reach zaručuje, že sa pri vzpažení časť trupu neposúva smerom hore a to vďaka trojrozmernej konštrukcii všitých klínov v podpazuší.

Bezpečnostným prvkom High Visibility Backer, ktorý zvyšuje viditeľnosť lezca v nepriaznivých poveternostných podmienkach alebo v tme ja žiarivo oranžový materiál na vnútornej strane, preto je ľahké postihnutého vyhľadať, pokiaľ si bundu prevráti na ruby. Vertikálne a horizontálne nastaviteľná kapucňa je kompatibilná s prilbou. Je možné ju nastaviť aj v rukaviciach. Zosilnený šilt zabezpečuje vždy dokonalú viditeľnosť.

 

  • Vnútorné náprsné vrecko so zipsom.
  • Vonkajšie náprsné vrecko s nepremokavým zipsom a integrovaným putkom na výstroj je ľahko dostupné aj s batohom na ramenách.
  • Dve vnútorné sieťové vrecká na zahriatie rukavíc.
  • Dve predné vrecká s nepremokavými zipsami prístupné aj s natiahnutým lezeckým úväzom.
  • Vrecko so zipsom na rukáve.
  • Manžety s kvalitnými háčikmi a okom sú nastaviteľné aj v rukaviciach.
  • Zipsy v podpazuší sú obojsmerné a nepremokavé.
  • Odnímateľný snežný pás s protišmykovým pruhom s dvojitým zapínaním pre individuálne nastavenie.

Technické parametre

Značka:
  • Mammut
Materiál: GORE-TEX® Pro 3-Layer; Hlavný materiál: 100% Polyamid; Materiál membrány: 100% Polytetrafluorethylen; Materiál vnútro: 100% Polyamid / 92% Polyamid,8%Spandex
Hmotnosť: 525 g
Priedyšnosť: Ret<6m2Pa/W
Vodeodolnosť: 28 000 mm
Farba: Sunset
Použitie: Horolezectvo, vysokohorská turistika, turistikaOtázka sa odosiela
Správa sa odosiela

späť

Populárne produkty