Pinguin Walker 50 blue

akcia

83,90

93,90 €

vrátane DPH,
bez poštovného

internetová cena (?)

Walker 50 blue

Pinguin Walker 50 je stredne veľký dvojkomorový batoh. Veľmi pohodlný chrbtový systém AVBS s pevnou a tvarovo stálou konštrukciou, ktorá umožňuje maximálne možné odvetranie chrbta pri zachovaní optimálneho rozloženia nákladu. Predpätie chrbtového oblúka tvoria dve pružné oceľové výstuhy zasadené do lamiel v hornej a dolnej časti batohu. Čelné zipsové vrecko, strečové bočné vrecká, pútka pre uchytenie trekových palíc.

Kompresné popruhy zaistí správne rozloženie nákladu a tvar aj pri nie úplne naplnenom batohu. Po uvoľnení je umožnený prístup postranným zipsom do hlavnej komory.
BOČNÉ VRECKÁ integrované, po vyprázdnení celkom splynú so siluetou batohu. Rozloženie obsahu je fixované kompresnými popruhmi.
SPODNÁ KOMORA je oddelená od hlavnej komory prepážkou, ktorá po rozopnutí prepojí obe komory v jednu spoločnú.
Balančné popruhy fixujú batoh na bedrový pás a ramenné popruhy. Posúvajú ťažisko batohu čo najviac k chrbtu a zabraňujú kývavému pohybu do strán pri chôdzi.
RAMENNEJ POPRUHY sú u najväčších modelov výškovo nastaviteľné, u ostatných pevné.
BEDROVÝ PÁS je mimo troch najmenších typov u všetkých ostatných odnímateľný, prípadne aj výškovo nastaviteľný.
TKANINA 3D je priestorovo tkaný materiál, z ktorého sú ušité všetky diely chrbtového systému / mimo model Biker 25 a Air 30 /, čím sa výrazne zlepšuje odvetranie jeho priliehajúcich častí.
PITNÝ VAK je možné použiť u všetkých modelov vďaka uspôsobenie pre pretiahnutie hadičky a jeho upevnenie vo vnútri batohu.

Technické parametre

Značka:
  • Pinguin
Materiál: vysoko odolný a pevný materiál HICOR 3.0 RS; HICOR 6.0 s vodonepriepustnú úpravou Spony Duraflex X-Lite Easy Acces s doživotnou zárukou - ovládateľné aj v rukaviciach zipsy YKK
Chrbtový systém: chrbát aj popruhy z tvarovanej EVA peny - maximálne pohodlie a vetranie
Rozmery: 73 x 30 x 29 cm
Objem: 50 litrov
Hmotnosť: 1550 g
Farba: Blue
Použitie: TuristikaOtázka sa odosiela
Správa sa odosiela

späť

Populárne produkty