Planika Zelenica Air tex® sivá

akcia

127,50

150,00 €

vrátane DPH,
poštovné zdarma

internetová cena (?)

Veľkosť na sklade v B.B.(UK):

Zelenica Air tex® sivá

Topánky Zelenica sú topovým výrobkom z radu nízkych trekingových topánok Planika.
Zvršok je z hovädzinového nubuku v špičke zosilnený gumovým krytom. Vysoká odolnosť proti vonkajšej vlhkosti a vode je zaistená osvedčenou membránou Air-Tex medzi zvrškom a trvanlivou textilnou podšívkou. Podrážka Tubava od firmy Vibram® má odolnú gumovú nášľapnú časť, projektovanú pre výborný záber a pružnú medzipodrážku z materiálu EVA na zmäkčenie došľapu a vysoký komfort.

Priestranné veľmi pohodlné topánky s konštrukciou a tiež akostným zvrchškovým materiálom sú vhodné aj pre užívateľov so širšími chodidlami. Napriek tomu vďaka precíznemu modelovaniu „sedí“ dobre na nohách. Zelenica je skutočne univerzálna obuv ideálna pre bežné denné využitie, nenáročné formy trojsezónnej turistiky a pre väčšinu outdoorových aktivít. Majú dámsku variantu Zelenica Lady Air-Tex v šedej farebnej variante.

NÍZKA TREKINGOVÁ OBUV PLANIKA ZELENICA - MODERNÝ „ČISTÝ“ A FUNKČNÝ DESIGN VYTVORENÝ Z KVALITNÝCH A SPOĽAHLIVÝCH MATERIÁLOV.

Technické parametre

Značka:
  • Planika
Hmotnosť: 450 g (polpár UK 8)
Zvršok: Hydrofobizovaný nubuk hr. 1,8-2mm
Podšívka: Textílna s membránou Air tex
Podrážka: Vibram® Tubava
Farba: Sivá
Kategória obuvi:
  • A/B
Použitie: Na každodenné použitie, prechádzky, výlety, cestovanie terén: cesty, udržiavané cesty, parky a lesy so spevnenými cestamiOtázka sa odosiela
Správa sa odosiela

späť

Populárne produkty