O nás

História našej firmy začína v roku 1991. V roku 1992 otvárame Náš prvý kamenný obchod v Banskej Bystrici. Spočiatku sme sa venovali predaju širokej škály športového oblečenia a výstroje. S pribúdajúcimi skúsenosťami sa Naša firma rozrastá a pomaly sa začíname špecializovať na tovar, o ktorý prejavujú zákazníci vysoký záujem.

Firma RIVELSPORT rokmi narastala a napredovala, a tak teraz Vám môžeme predstaviť nový projekt firmy, a to internetový obchod. Nakoľko sa už špecializujeme na outdoor a turistiku aj tento obchod sa uberá našou víziou. Poskytnúť zákazníkovi dokonalý prehľad nami ponúkaného tovaru, ktorý pre Vás vyberajú naši školení odborníci. Ponúkame vybavenie pre horolezectvo, turistiku, kemping a skialpinizmus.

Ak hľadáte kvalitnú obuv, oblečenie a výstroj, tak ste na správnej adrese. Výhodou nášho internetového obchodu je, že disponujeme vlastným skladom a predajňou o rozlohe viac ako 200 m2.

Ak si chcete tovar osobne vyskúšať, radi Vás privítame v našej kamennej predajni, ktorá so od roku 2011 nachádza v nových priestoroch na ul. Janka Kráľa 1 v Banskej Bystrici. Je to len cca 200 m od EUROPA SC smerom do centra mesta.

Hlavné dôvody prečo u nás nakupovať:

 • Ponúkame tovar, ktorý sa snažíme držať skladom alebo na predajni
 • Vyškolení odborníci:
  Od začiatku našej existencie kladieme vysoký dôraz na kvalitný poradenský servis pri predaji výrobkov. Ochotne Vám poradíme priamo na predajni alebo telefonicky
 • Výhodné ceny:
  Na nami ponúkaný tovar sa snažíme poskytnúť zákazníkovi primeranú cenu
 • Dostupnosť:
  Ak máme tovar skladom, tak ho máte na druhý pracovný deň doma. Ak ho momentálne nemáme skladom tak tovar nie je možné vložiť do nákupného košíka, ale môžeme Vám ponúknuť náhradný výrobok Vami zodpovedajúcej kvality. O dostupnosti jednotlivých výrobkov Vás vždy kontaktujeme sms správou alebo telefonicky.
 • Expedícia Vami objednaného tovaru:
  Ak si tovar u Nás objednáte v pracovných dňoch do 15:00 hod a tovar máme skladom, tak Vami objednaný tovar máte na druhý deň doma.
 • Zásielky zasielame:
  Vašu objednávku zasielame Slovenskou poštou alebo kuriérskou službou, najčastejšiu UPS.
 • Ceny zásielok:
 • Pri objednávke väčšej ako 100 eur, zásielku zasielame kuriérskou službou, alebo Slovenskou poštou  zadarmo

Ďakujem, že ste navštívili náš e-shop a budeme radi, ak Nás navštívite aj na predajni, kde ponúkame ešte viac ako na webe.

Váš RIVELSPORT team

Späť