O nás

História našej firmy začína v roku 1991. V roku 1992 otvárame Náš prvý kamenný obchod v Banskej Bystrici. Spočiatku sme sa venovali predaju širokej škály športového oblečenia a výstroje. S pribúdajúcimi skúsenosťami sa Naša firma rozrastá a pomaly sa začíname špecializovať na tovar, o ktorý prejavujú zákazníci vysoký záujem.

Firma RIVEL rokmi narastala a napredovala, a od roku 2005 prevádzkuje aj internetový obchod www.riveloutdoor.sk. Nakoľko sa už viac ako 25 rokov špecializujeme na outdoor, turistiku a snowboarding, aj tento obchod sa uberá našou víziou. Poskytnúť zákazníkovi dokonalý prehľad nami ponúkaného tovaru, ktorý pre Vás vyberajú naši školení odborníci. Ponúkame vybavenie pre horolezectvo, turistiku, kemping a skialpinizmus.

Ak hľadáte kvalitnú obuv, oblečenie a výstroj, tak ste na správnej adrese. Výhodou nášho internetového obchodu je, že spolu s kamennou predajňou o rozlohe 144 m2 disponujeme dobre vybaveným skladom.

Ak si chcete tovar osobne vyskúšať, radi Vás privítame v našej kamennej predajni, ktorá funguje v nových priestoroch na Nám. Ľudovíta Štúra 31 (JOPA CENTRUM - 1. poschodie) v Banskej Bystrici - časť Radvaň. Je to len cca 600 m od EUROPA SC smerom na Zvolen v blízkosti čerpacej stanice OMV a občerstvovačky McDonalds. V blízkosti je aj predajňa Kaufland. K dispozícii je veľké bezplatné parkovisko priamo pred hlavným vchodom do budovy (prístupné od cesty ku Radvanskému Kauflandu, alebo od Fončordy).

Hlavné dôvody prečo u nás nakupovať:

 • Ponúkame tovar, ktorý sa snažíme držať skladom alebo na predajni
 • Vyškolení odborníci:
  Od začiatku našej existencie kladieme vysoký dôraz na kvalitný poradenský servis pri predaji výrobkov. Ochotne Vám poradíme priamo na predajni mailom alebo telefonicky
 • Výhodné ceny:
  Na nami ponúkaný tovar sa snažíme poskytnúť zákazníkovi primeranú cenu
 • Dostupnosť:
  Ak máme tovar skladom, tak ho za priaznivých okolností môžete mať na druhý pracovný deň doma. Ak Vami objednaný tovar momentálne nemáme skladom, tak Vás budeme kontaktovať a buď Vám ponúkneme iný, podobný tovar   zodpovedajúcej kvality, alebo po dohode s Vami objednávku stornujeme. O dostupnosti výrobkov je dobré sa informovať telefonicky, alebo mailom a to najmä v prípade, že chcete zadanú objednávku vyplatiť prevodom na náš bankový účet.
 • Expedícia Vami objednaného tovaru:
  Ak si tovar u Nás objednáte v pracovných dňoch do 12:00 hod a tovar máme skladom, tak spravidla Vami objednaný tovar expedujeme ešte v tento deň, prípadne nasledovný precovný deň.
 • Zásielky zasielame:
  Vašu objednávku zasielame Slovenskou poštou alebo kuriérskou službou, najčastejšie UPS (Slovak parcel servis).
 • Ceny zásielok:
 • Pri objednávke väčšej ako 100 eur, zásielku zasielame kuriérskou službou, alebo Slovenskou poštou a preprava je v našej réžii, teda pre zákazníka  zadarmo. Ak Vám náš systém, napriek uvedenému bónusu vypočíta hodnotu zásielky vrátane prepravy, nevšímajte si to, je to žial nedokonalosť néšho objednávkového systému.
 • Pri objednávke nad 250 € do Českej republiky je preprava taktiež v našej réžii. Podmienkou je úhrada Proforma faktúry za zásielku predom na náš účet.

Ďakujem, že ste navštívili náš e-shop a budeme radi, ak Nás navštívite aj na predajni, kde toho ponúkame ešte viac ako na webe.

Váš RIVELSPORT team

Späť